ZAPROSZENIE Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 ONLINE | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » ZAPROSZENIE Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 ONLINE

ZAPROSZENIE Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 ONLINE

W murach naszej Uczelni, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, przygotowaliśmy materiał z uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021,
natomiast ze względu na obecną sytuację epidemiczną, w uroczystości będziecie mogli Państwo uczestniczyć jedynie w formule ONLINE.

Już w tę sobotę tj. 7.11.2020 r. na naszym kanale na YouTube zostanie opublikowany film z wydarzenia, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.

Wykład inauguracyjny poprowadzi dr hab. Monika Miczka-Pajestka – doktor habilitowana nauk humanistycznych w zakresie filozofii, ceniony pracownik naukowo - dydaktyczny Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Tematyka badawczych zainteresowań profesor Miczki-Pajestki obejmuje cztery dziedziny:

• filozofii,
  • kultury,
  • mediów
  • oraz teatrologii.

Wykład o tytule: "Bycie człowiekiem i bycie w kulturze. Filozoficzne motywy mówienia o człowieku" stanowił będzie hybrydę wszystkich wymienionych zakresów badawczych, które są bliskie sercu wspomnianej profesor i będzie okazją do zdobycia kluczowych wiadomości na temat funkcjonowania człowieka w rzeczywistości ponowoczesnej, a także w świecie wirtualnym.

Serdecznie zapraszamy do zdalnego udziału w uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego i zachęcamy do wysłuchania niewątpliwie wartościowego wykładu.