Warsztaty psychologiczne w Istebnej | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Warsztaty psychologiczne w Istebnej

Warsztaty psychologiczne w Istebnej

Juz po raz czwarty nasi studenci - członkowie Koła Psychologicznego wzięli udział w wyjazdowych warsztatach. Spędzili dwa dni w Beskidach - w Istebnej, gdzie zgłębiali tajniki coachingu.

W warsztatach wzięło udział 18 osób. Uczestnikom tak spodobał się temat, że już pytają o kolejne takie zajęcia.

Marta Klikowicz: Po warsztatch coachingowych  zajrzałam w głąb siebie, uświadomiając sobie nad czym należy popracować, a co jest mniej istotne. Natomiast warsztaty sprawiły również, że nabytą wiedzę mogę wykorzystać w życiu zawodowym. Obecnie pracuję z dużą grupą ludzi, nowe umiejętności pomogą mi skłonić moich pracowników do samodzielnego myślenia i radzenia sobie z wyzwaniami.

Ewelina Gołdyn: Warsztaty pozwoliły mi dowiedzieć się czym jest coaching i jak wygląda praca coacha. Było to na tyle interesujące, że na pewno będę chciała pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Wielkie ukłony w stronę Pań prowadzących, które potrafiły zainteresować nas tematem i wzbudzić w nas taką ciekawość.

Estera Krzempek: Bardzo spodobały mi się zajęcia, które odbywały się w czasie szkolenia, nawiązują do kierunku, który studiuję. Wiedzę, którą zdobyłam mogę wykorzystać na zajęciach i pracując w oparciu o ten kierunek. Szkolenie było interesujące, prowadzące zajęcia wyczerpująco odpowiedziały na pytania, które się pojawiły. Dzięki ćwiczeniom można było wypróbować wiedzę teoretyczną. Nowe umiejętności mogę wykorzystać nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym. Teraz mam inny pogląd na świat, jak i na otaczających mnie ludzi. Dzięki szkoleniu stałam się bardziej wyrozumiała i przychylniejsza dla innych. Na pewno będę się dalej kształcić w tym kierunku.

Warsztaty prowadziły:
mgr Katarzyna Kiepas-Remesz – psycholog, coach, wykładowca WSZOP
mgr Joanna Wesołek – psycholog, coach, wykładowca WSZOP

Organizator warsztatów:
Dariusz Słodowicz

A ponieważ dopisała im wiosenna pogoda był czas nie tylko na naukę, ale także na wycieczkę i poznanie pieknej okolicy.