Zwycięstwo drużyny futsalu kobiet w Akademickich Mistrzostwach Śląska | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Zwycięstwo drużyny futsalu kobiet w Akademickich Mistrzostwach Śląska

Zwycięstwo drużyny futsalu kobiet w Akademickich Mistrzostwach Śląska

Kolejny sukces naszych studentów! Miło nam poinformować, że zacięty mecz futsalu kobiet, który odbył się w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska 2014/2015, dnia 15 lutego br., zakończył się dla naszych piłkarek zwycięstwem. Drużyna osiągnęła wynik 4:3, pokonując zawodniczki reprezentujące Wyższą Szkołę Biznesu z Dąbrowy Górniczej. Do zwycięstwa w dużej mierze przyczyniła się studentka II roku studiów niestacjonarnych Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Monika Papina, zdobywając trzy gole. Składamy gratulacje wszystkim dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!