Zostań Ambasadorem Kariery w Unii Europejskiej | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Zostań Ambasadorem Kariery w Unii Europejskiej

Zostań Ambasadorem Kariery w Unii Europejskiej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Ambasador Kariery w UE nadzorowanym przez Europejski Urząd Doboru Kadr w Brukseli (EPSO) oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Celem Programu jest promowanie przez studentów możliwości zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej.

Osoby, które zgłoszą się do Programu będą miały niepowtarzalną okazję do tego, by zdobyć doświadczenie w pracy na rzecz instytucji unijnych. Po zakwalifikowaniu się do Programu kandydaci na Ambasadora Kariery w UE zostaną zaproszeni na szkolenie organizowane przez EPSO oraz otrzymają wszystkie niezbędne materiały. Ich zadaniem będzie aktywne promowanie możliwości pracy w instytucjach UE oraz udzielanie informacji na ten temat zainteresowanym studentom i absolwentom.

Zgłoszenia do Programu przyjmowane są w Biurze Rektora WSZOP (Katowice, ul. Bankowa 8, pok. nr 1) w terminie do 25 stycznia 2016 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Ambasador Kariery w UE!