XVIII Konferencja Innowacje w Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » XVIII Konferencja Innowacje w Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji

XVIII Konferencja Innowacje w Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji

W dniach 1-3 marca 2015r. w Zakopanem odbyła się XVIII Konferencja Innowacje w Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji, zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją. Tematyka poruszanych podczas konferencji obrad obejmowała między innymi innowacyjność procesów i produktów, zarządzanie organizacjami i zespołami ludzkimi, inżynierię procesów wytwarzania, kształtowanie środowiska pracy i bezpieczeństwa pracy. W konferencji w roli prelegentek uczestniczyły członkinie kadry akademickiej WSZOP – dr inż. Agata Szeptuch z Katedry Matematyki i Informatyki Wydziału Nauk Technicznych, która wygłosiła referat na temat Wpływ kultury organizacyjnej na pracę w zespole projektowym oraz dr inż. Danuta Zwolińska z Katedry Matematyki i Informatyki Wydziału Nauk Technicznych, z referatem na temat: Identyfikacja uwarunkowań pracy zespołu wirtualnego. Sesję poprowadził prof. dr hab. inż. Antoni Świć z Instytutu Technologicznych Systemów Informacyjnych Politechniki Lubelskiej.