XVII edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2015 | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » XVII edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2015

Za nami XVII edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2015, w której uczestniczyliśmy jako wystawcy. Na powierzchni ponad 2 tys. m2 udział wzięło ponad 80 firm z Chin, Niemiec, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Polski. Oferta targowa skierowana była do służb bhp, producentów, kadry szkoleniowej, inżynierów, techników, doradców, studentów, inspektorów i projektantów specjalizujących się w branży bezpieczeństwa i ochrony pracy. Targom towarzyszył cykl konferencji panelowych, pokazów, programów prewencyjnych oraz szkoleń. Konferencje i wykłady prowadzone były przez specjalistów z Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP a także przez nauczycieli akademickich WSZOP. Kolejna edycja Targów odbędzie się w 2017 r.