X Piknik Majowy WSZOP | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » X Piknik Majowy WSZOP

X Piknik Majowy WSZOP

Samorząd Studencki WSZOP zaprasza wszystkich studentów i pracowników Uczelni do udziału w X Pikniku Majowym!

Wydarzenie odbędzie się w dniu 23 maja 2015 r. w Katowicach przy ul. Ścigały 9. Piknik rozpocznie się o godz. 14:00.

Uwaga! W związku z Piknikiem, JM Rektor WSZOP, dr Elżbieta Krawczyk-Neifar ogłasza godziny rektorskie w dniu wydarzenia od godz. 14:00.

W dniu 23 maja 2015 r. (sobota) teren parkingu bezpośrednio przy budynku na ul. Ścigały 9 w Katowicach - będzie niedostępny. Proszę parkować w sąsiednich uliczkach.

Wejście na Piknik Majowy możliwe jest w przypadku studentów - za okazaniem legitymacji lub indeksu, a w przypadku pracowników dydaktycznych i administracyjnych - za okazaniem karty RCP (rejestracji czasu pracy).

Serdecznie zapraszamy!