Zdobywamy puchary! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Zdobywamy puchary!

Zdobywamy puchary!

Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej uczelni niepublicznych Akademickich Mistrzostw Śląska 2012/2013. WSZOP otrzymał również puchar za zwycięstwo w kategorii „Awans Roku” tychże Mistrzostw.

Uroczysta IV Gala Śląskiego Sportu Akademickiego, podczas której wręczono nagrody odbyła się 14 października 2013 r. w katowickim Kinoteatrze Rialto.

W klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Śląska 2012/13 studenci WSZOP zajęli 8 miejsce, to awans aż o 4 oczka. Zdobyli 434 punkty, wystartowali w 22 zawodach kobiet i mężczyzn. Nasi studenci biegali, pływali, grali w piłkę halową, siatkówkę i tenisa stołowego – gratulujemy sukcesów i czekamy na następne!