Zajęcia terenowe w Centrum Diagnostyki Obrazowej Firmy SCANiX Sp. z o.o. | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Zajęcia terenowe w Centrum Diagnostyki Obrazowej Firmy SCANiX Sp. z o.o.

Zajęcia terenowe w Centrum Diagnostyki Obrazowej Firmy SCANiX Sp. z o.o.

Studenci kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji
w dniu 13 maja br. brali udział w zajęciach terenowych w Centrum Diagnostyki Obrazowej Firmy
SCANiX Sp. z o.o. na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu.

SCANIX Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi medyczne z zakresu tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, RTG, USG oraz mammografii. W wyniku zawartego porozumienia studenci WSZOP mogą realizować w firmie prace dyplomowe oraz praktyki.

Podczas zajęć studenci mieli okazję spotkania z prezesem zarządu firmy SCANiX, dr. n. med. Markiem Konopką, który wprowadził ich w szczegóły działania każdego z urządzeń, a także przedstawił nowoczesne metody obrazowania medycznego oraz zaawansowane technologicznie zaplecze sprzętowe, dzięki któremu firma realizuje specjalistyczne badania.