WSZOP w Koszarawie | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » WSZOP w Koszarawie

WSZOP w Koszarawie

27 lipca 2013 roku w Koszarawie odbyła się uroczystość przekazania wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszarawie, ufundowanego przez prezesa Grupy Lotos S.A. – Pana Pawła Olechnowicza. Wzięło w niej udział ponad 1000 uczestników w tym przedstawiciele wszystkich komend Straży Pożarnej Powiatu Żywieckiego, przedstawiciele wojewody i marszałka Województwa Śląskiego.

Gośćmi honorowymi byli między innymi były Premier oraz prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Waldemar Pawlak, Posłanka Małgorzata Pępek, Senator Zbigniew Meres oraz prof. dr hab. inż Adam Hernas – wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach pochodzący z Koszarawy.

Byliśmy obecni także podczas późniejszej części rozrywkowej, gdzie podczas zabawy zapraszaliśmy do studiowania Bezpieczeństwa Pożarowego na naszej uczelni. Dla wielu członków OSP to szansa na stałą pracę w zawodach związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości: