WSZOP nagradza najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » WSZOP nagradza najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

WSZOP nagradza najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Już trzeci rok z rzędu Rektor prof. dr hab. inż. dr h. c. Marek Trombski przyznał najlepszym maturzystom szkół ponadgimnazjalnych promesy bezpłatnego kształcenia w WSZOP.

W dniu wręczenia świadectw ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej najlepsi uczniowie otrzymali możliwość darmowych studiów stacjonarnych w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, na dowolnym kierunku.

W tym roku skorzystali z nich absolwenci z najwyższą średnią ocen m.in. z VI LO im. J. Długosza w Katowicach, III LO im. C.K. Norwida w Będzinie, Zespołu Szkół Administracyjno – Socjalnych w Bytomiu, Zespołu Szkół AS z Sosnowca, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 im. K. Wielkiego w Jaworznie, Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących im. mjr H. Sucharskiego w Katowicach oraz I LO im. J. Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich.

Wszyscy ukończyli partnerskie szkoły WSZOP, z którymi uczelnia ściśle współpracuje. Ich uczniowie korzystają z pomocy naszej kadry naukowej oraz uczestniczą w wykładach i warsztatach. Najczęściej wybierali kierunki: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Filologię oraz Zarządzanie.

WSZOP to gwarancja najwyższej jakości kształcenia i właśnie dlatego najlepsi wybierają naszą uczelnię!