WSZOP na turnieju singlowym w Tenisie Ziemnym podczas Akademickich Mistrzostw Śląska | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » WSZOP na turnieju singlowym w Tenisie Ziemnym podczas Akademickich Mistrzostw Śląska

Po blisko trzymiesięcznym zawieszeniu z powodu pandemii koronawirusa powróciły Akademickie Mistrzostwa Śląska 2019/2020 w tradycyjnej formie. Pierwsze zmagania studentów rozegrały się w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

29 czerwca 2020 r. na kortach tenisowych Sport Park Budowlani w Chorzowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska w Tenisie Ziemnym (turniej singlowy).  Klub Uczelniany AZS WSZOP reprezentował Filip Kuliński, który specjalizuje się w dyscyplinie tenisa i badmintona.
Rywalizacja była bardzo zawzięta, dziękujemy serdecznie naszemu zawodnikowi za ogromne zaangażowanie i udział w turnieju.