WSZOP dla uczniów szkół średnich | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » WSZOP dla uczniów szkół średnich

WSZOP dla uczniów szkół średnich

W nowoczesnym Laboratorium Kryminalistyki znajdującym się w budynku przy ulicy B. Krzywoustego w Katowicach, odbyła się pierwsza odsłona „Ciekawej lekcji” w formie online. Uczestnikami zajęć byli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie z klasy o profilu kryminalistyka i nauki pokrewne jak również inni zainteresowani ofertą WSZOP.

Tematem przewodnim były zagadnienia z zakresu kryminalistyki przedstawione przez dr. Arkadiusza P. Szajnę, kierownika Laboratorium Badań Poligraficznych WSZOP. Nie zabrakło fachowej wiedzy ora z praktycznych wskazówek i przykładów z doświadczenia zawodowego. Uczestnicy mieli możliwość konsultacji w tematach niejasnych, ciekawych i dla nich istotnych. Poza tym zapoznali się również z zasadami rekrutacji oraz poznali najważniejsze szczegóły funkcjonowania życia studenckiego.

Serdecznie dziękujemy Uczniom za obecność i aktywność oraz za przesłane liczne słowa uznania. Podziękowania kierujemy również do Pana Profesora Mariusza Dulibana za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia.

Ciekawa lekcja to zajęcia dydaktyczne prowadzące przez nauczycieli akademickich WSZOP dla uczniów szkół średnich.