Wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych. | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych.

Wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych.

11 lipca 2013 r. miało miejsce uroczyste wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych.

Otrzymali je absolwenci: XIX edycji studiów BHP i systemy zarządzania bezpieczeństwem, XVI edycji studiów na kierunku Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz I edycji studiów Nowa jakość zarządzania w ochronie zdrowia.

Uroczystość poprowadził Kierownik Studiów Podyplomowych prof. nzw dr hab inż Janusz Mirosławski. Gratulacje absolwentom składali również Rektor prof. dr hab. inż. dr h. c. Marek Trombski oraz Dziekan Wydziału Humanistyczno - Społecznego dr Wojciech Śmieja.

Po wręczeniu świadectw ostatni wykład wygłosiła dr Maria Taniewska - Banacka pod tytułem: Najnowsze uchwalone i projektowane zmiany w ustawodawstwie pracy.

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy ma tym samym już 2315 absolwentów studiów podyplomowych!