Uroczyste ślubowanie kadetów klasy pierwszej w szkole partnerskiej WSZOP | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Uroczyste ślubowanie kadetów klasy pierwszej w szkole partnerskiej WSZOP

Uroczyste ślubowanie kadetów klasy pierwszej w szkole partnerskiej WSZOP

30 listopada br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich odbyło się uroczyste ślubowanie kadetów klasy pierwszej.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych, wydziału edukacji, pracownicy szkoły oraz jej absolwenci. Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach reprezentował Dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego, dr Jacek Skorus oraz Kierownik Katedry Nauk Prawnych i Bezpieczeństwa Wewnętrznego, dr Maciej Kijowski.

Głównym punktem programu uroczystości było uroczyste ślubowanie kadetów, ponadto Dyrektor Szkoły, mgr Agata Krzysztofik przedstawiła osiągnięcia klas mundurowych. Na zakończenie krótki wykład
pt. Ciekawie o prawie, wygłosił dr Maciej Kijowski.

Gratulujemy uczniom klasy mundurowej i życzmy wytrwałości w dążeniu do celów!