TVP we WSZOP, WSZOP w TVP | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » TVP we WSZOP, WSZOP w TVP

TVP we WSZOP, WSZOP w TVP

Służbę i tak trzeba zacząć od... pałki – tak kończy się materiał w głównym wydaniu programu informacyjnego Aktualności Telewizji Katowice, która gościła w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Dziennikarze przyjrzeli się, jak studenci WSZOP radzą sobie z posługiwaniem się środkami przymusu bezpośredniego i umiejętnością prowadzenia interwencji. Trafili na egzamin końcowy, podczas którego studenci pokazali w praktyce, czego nauczyli się na zajęciach prowadzonych przez podinsp. Bartosza Głowackiego.

To nie koniec, bo red. Jacek Skorek z ekipą TVP odwiedził też nasze Laboratorium Kryminalistyki, często określane mianem najnowocześniejszego w Polsce. Jego niektóre możliwości zaprezentował nadkom. Mirosław Będkowski.

Dla tych, którzy nie zdążyli obejrzeć - link.