Tarnopol - Konferencja ONLINE | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Tarnopol - Konferencja ONLINE

Tarnopol - Konferencja ONLINE

Już od wczoraj trwa II Międzynarodowy Tydzień (I-WEEK’2020) organizowany przez Zachodnioukraiński Uniwersytet Narodowy.

Podczas I-WEEK’2020 prelegenci z całego świata przedstawiają swoje koncepcje badawcze, dzielą się nowymi pomysłami, osiągnięciami i inicjatywami związanymi z obszarami tematycznymi forum. Międzynarodowa konferencja, to okazja do poszerzenia i zacieśnienia współpracy między instytucjami w projektach na skalę międzynarodową. To także świetna sposobność do porozumienia się z kolegami z całego świata!

Podczas konferencji występują:

• Roman Somko
    New York City Police Department - NYPD 19 Precinct
  • David Adunts and Bohdana Kurylo, PhD candidates, CERGE-EI, Junior Researchers of
    Czech Academy of Science
  • Maksym Komarov,
    Director of Stafforent Bulgaria
  • dr hab. Małgorzata Golińska-Pieszyńska, assistant professor at the Department of Management Systems and Innovation of
    Lodz University of Technology
  • prof. Rafael Churawski,
    Humbolt University, Germany
  • dr. Günter Beck, Independent scholar, German and English Associate Professor,
    Augsburg, German
  • Libor Dostalek, Professor of Institute of Applied Informatics,
    University of South Bohemia, Czech Republic
  • Prof. Mag. Dr.Dr.h.c.Thomas BAUER, Head of the International Office, ERASMUS+ Coordinator,
    University College of Teacher Education Vienna, Austria

W tym gronie pojawił się również nasz nauczyciel akademicki - dr Arkadiusz P. Szajna, który dziś wprost z laboratorium przy Bankowej 8 poprowadził wykład online o wybranych zagadnieniach związanych z dermatoskopią.