Szkolenie Dobra komunikacja. Swobodne przemówienia. | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Szkolenie Dobra komunikacja. Swobodne przemówienia.

Szkolenie Dobra komunikacja. Swobodne przemówienia.

W dniu 21 maja 2016 r. na Wydziale Humanistyczno-Społecznym WSZOP odbyło się szkolenie pt.: Dobra komunikacja. Swobodne przemówienia, które przeprowadzili trenerzy w dziedzinie wystąpień publicznych: Damian Wilpert i Mirosław Kot z firmy DEA SZKOLENIA.

Podczas szkolenia studenci dowiedzieli się, jak dopasować styl wystąpienia do potrzeb audytorium,
jak zredukować tremę towarzyszącą występom oraz jak przekazać treść swojego przemówienia w sposób jak najbardziej profesjonalny, a jednocześnie zrozumiały. Poznali również metody radzenia sobie z trudnymi pytaniami słuchaczy i możliwości wyjścia z kłopotliwych sytuacji.

Zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Wydział Humanistyczno-Społeczny WSZOP!