Świat Mediów – nowe Koło naukowe we WSZOP | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Świat Mediów – nowe Koło naukowe we WSZOP

Świat Mediów – nowe Koło naukowe we WSZOP

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w pracach nowego Koła naukowego Świat mediów.

Działalność Koła ma dotyczyć współczesnych mediów, zarówno telewizji, jak i internetu. Podczas spotkań studenci będą realizować przy pomocy iPhone'ów własne filmy w technice mobile journalism, poznają techniki i triki projektowania graficznego, a także nauczą się jak tworzyć profesjonalne reklamy. W ramach akademickiego klubu filmowego obejrzą najlepsze przykłady kina kontestacji.

Opiekunem naukowym Koła jest doświadczony dziennikarz telewizyjny dr Jacek Skorus.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w dniu 27 października 2016 r. o godz. 16.30 w budynku WSZOP przy ul. Bankowej 8, sala nr 022 (aula kolumnowa).