Świadectwa wręczone! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Świadectwa wręczone!

Świadectwa wręczone!

- Gratuluję ukończenia studiów podyplomowych i mam nadzieję,
że będziecie ambasadorami naszej Uczelni
– powiedział JM Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach,
prof. dr hab. inż. Bohdan Mochnacki, podczas wręczania świadectw absolwentom studiów podyplomowych. W roku akademickim 2017/2018 studia podyplomowe ukończyły 82 osoby.

Świadectwa odebrali absolwenci kierunków: BHP i Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem (edycja XXIX), Metrologia w przemyśle (edycja II), Kadry i Płace (edycja III), Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych (edycja XXII) oraz Kryminalistyka i Toksykologia Sądowa (edycja I). Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych WSZOP odbyła się 13 lipca 2018 r.

- Cieszymy się, że wybraliście naszą Uczelnię. To jest dla nas zaszczyt – mówił prof. dr hab. inż. Janusz Mirosławski, kierownik Katedry Inżynierii Środowiska i Higieny Pracy WSZOP.

Gratulacje złożyli także dr inż. Danuta Zwolińska, Dziekan Wydziału Nauk Technicznych oraz Dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego, dr Jacek Skorus. Katarzyna Becker-Matrić oraz Piotr Buffi, w imieniu wszystkich absolwentów, złożyli podziękowania kadrze akademickiej WSZOP.

Uroczystość była też okazją do wspomnień, anegdot i prezentacji własnych dokonań. Na zakończenie wystąpił Dawid Klimanek, absolwent studiów podyplomowych WSZOP na kierunku BHP i Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem. Dawid Klimanek jest wokalistą rydułtowskiego zespołu „Głębia”, który promuje przestrzeganie przepisów BHP.