Sukces studentów WSZOP podczas SILESIADY! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Sukces studentów WSZOP podczas SILESIADY!

Sukces studentów WSZOP podczas SILESIADY!

W dniach od 10 do 12 listopada br. w Katowicach i Gliwicach odbywały się zawody studentów pierwszego roku czyli SILESIADA.

Rywalizacja odbywała się w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, koszykówka, futsal, pływanie, tenis stołowy, ergometr wioślarski oraz biegi przełajowe.

Studenci WSZOP dzielnie reprezentowali nasz Klub Uczelniany AZS. Srebrny medal w tenisie stołowym zdobył Dominik Bartoszek, student kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Z kolei brązowy medal w ergometrze wioślarskim zdobyła Aleksandra Kożdoń, studentka kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Zwycięzcom gratulujemy!

Zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych przez Klub Uczelniany AZS WSZOP. Zapisy przyjmuje Opiekun KU AZS WSZOP, Tadeusz Wohn, tel.601 657 111.