Sukces studentów WSZOP | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Sukces studentów WSZOP

Sukces studentów WSZOP

10 kwietnia 2016 r. na Zalewie Rybnickim ruszył kolejny sezon żeglarskich rozgrywek ligowych. Przy sile wiatru 4 m/s i temperaturze 5-7 stopni Celsjusza, odbyła się pierwsza runda Rybnickiej Ligi Regatowej. Na starcie ligi stanęło 7 załóg z całego Śląska, skupiających wielu utytułowanych i znanych zawodników. Tego dnia rozegrano aż 14 wyścigów.

Reprezentanci „WSZOP Sailing Team”, w składzie Filip Śleziona, Adam Kominek oraz Oskar Śleziona, walczyli o pierwsze miejsce ze składem „2+1” multimedalistki mistrzostw Świata, Europy i Polski, Katarzyny Tylińskiej.

Rywalizacja zakończyła się remisem punktowym, ale dzięki większej ilości wygranych wyścigów zwyciężył zespół „2+1”, a załoga WSZOP zakończyła rywalizację na drugim miejscu.

Gratulujemy reprezentacji WSZOP bardzo dobrego wyniku i życzymy kolejnych regatowych sukcesów!