Sukces KU AZS WSZOP! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Sukces KU AZS WSZOP!

Sukces KU AZS WSZOP!

25 października 2017 r. w katowickim Kinoteatrze Rialto odbyła się Gala Śląskiego Sportu Akademickiego.
Podczas uroczystości wręczono nagrody najlepszym uczelniom rywalizującym w Akademickich Mistrzostwach Śląska w roku akademickim 2016/2017.

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zajęła drugie miejsce wśród uczelni niepublicznych w roku akademickim 2016/2017, zdobywając 483 punkty podczas startu w 35 dyscyplinach. W klasyfikacji generalnej reprezentanci WSZOP uplasowali się na siódmej pozycji.
Nagrodę w imieniu KU AZS-u WSZOP odebrał Prodziekan Wydziału Nauk Technicznych, dr inż. Maciej Puchała oraz Opiekun KU AZS WSZOP, mgr Tadeusz Wohn.

Gratulujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w sukces reprezentacji KU AZS WSZOP!

Zachęcamy do dołączania do KU AZS WSZOP i uczestnictwa w rozgrywkach w roku akademickim 2017/2018.