Student WSZOP najlepszy! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Student WSZOP najlepszy!

Student WSZOP najlepszy!

Piotr Konopka, student Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, wywalczył pierwsze miejsce w kategorii
do 93 kg wagi ciała, w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody rozegrane 06.06.2018 r. były jedną z ostatnich imprez w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska w tym roku akademickim.

Na tym nie koniec sukcesów studentów WSZOP. Czwarte miejsce w tej samej kategorii zajął Paweł Wadas, a piąte - Marcin Mojeścik. Gratulujemy!

W najbliższym czasie odbędą się jeszcze dwie imprezy sportowe – zawody pływackie, które odbędą się 9 czerwca br. w AWF Katowice oraz zawody w windsurfingu - 18 czerwca br. na jeziorze Pławniowice. Wszystkich chętnych zapraszamy!

Szczegółowych informacji o zawodach udziela opiekun KU AZS WSZOP, mgr Tadeusz Wohn.