Studencie wyraź swoją opinię! Czekamy na Twoje zdanie! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Studencie wyraź swoją opinię! Czekamy na Twoje zdanie!

Studencie wyraź swoją opinię! Czekamy na Twoje zdanie!

Informujemy, że trwa proces ankietyzacji we WSZOP. Wszyscy studenci mają możliwość wyrażenia swojej opinii o nauczycielach akademickich za pomocą anonimowej ankiety.

Kwestionariusz będzie dostępny po wejściu na stronę Elektronicznego Niezbędnika Studenta, po wpisaniu unikalnego kodu dostępu. Kody zostaną przekazane przez prowadzących zajęcia. Ankieta pozwoli ocenić nauczycieli akademickich za semestr letni roku akademickiego 2015/2016. Proces ankietyzacji będzie trwał do dnia 30 czerwca br.

Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie ankietyzacji, który stanowi istotny wkład w doskonalenie jakości kształcenia we WSZOP.