Studencie skorzystaj z platformy NASBI! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Studencie skorzystaj z platformy NASBI!

Studencie skorzystaj z platformy NASBI!

Biblioteka WSZOP zaprasza wszystkich studentów
do korzystania z platformy elektronicznej NASBI (Naukowa Akademicka Sieciowa Biblioteka Internetowa).

Na terenie wszystkich budynków WSZOP użytkownicy mogą korzystać z dostępu do platformy
bez konieczności logowania, na podstawie adresów IP. Zainteresowanych dostępem spoza terenu Uczelni prosimy o kontakt z Biblioteką WSZOP, która dysponuje indywidualnymi hasłami dostępu.

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Użytkownik w ramach dostępu może korzystać z 46 tytułów wybranych z bogatej oferty książek, audiobooków i wideokursów. Czytanie odbywa się za pomocą komputera lub innego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową (wymagana obsługa HTML4 lub Flash) oraz dostęp
do Internetu.

Przejrzysty interfejs w połączeniu z zaawansowaną technologią sprawiają, że użytkownik biblioteki
za pośrednictwem Internetu ma dostęp do jej zasobów przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę z każdego miejsca na świecie. Serwis jest kompatybilny z powszechnie dostępnymi przeglądarkami internetowymi, a także urządzeniami przenośnymi takimi jak tablet czy smartfon. NASBI nie wymaga od uczelni i czytelnika posiadania dodatkowego oprogramowania, jednocześnie zapewniając dostęp do zbiorów i zaawansowanych narzędzi ułatwiających pracę nad tekstem.

Więcej informacji: www.nasbi.pl