Studenci WSZOP w Szkole Policji! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Studenci WSZOP w Szkole Policji!

Studenci WSZOP w Szkole Policji!

W dniu 07.06.2019r. grupa studentów Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach uczestniczyła w Dniu Otwartym Szkoły Policji w Katowicach.

Po uroczystym apelu i wspólnym zdjęciu uczestniczyliśmy w pokazie sprawności policjantów oraz prezentacji  Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, w której funkcjonariusze przedstawili kilka zainscenizowanych sytuacji związanych z próbą odbicia czy ucieczki przewożonego więźnia.
Podczas wizyty braliśmy udział również w konkursach strzeleckich i ruchu drogowego oraz podziwialiśmy pokazy policjantów z psami. Bardzo interesujące okazały się także warsztaty ratowników medycznych.
Na zakończenie zjedliśmy smaczną grochówkę i zrobiliśmy sobie zdjęcie z policyjną maskotką -  Sznupkiem.

Jeśli myślicie o pracy w służbach mundurowych koniecznie wybierzcie się na Dzień Otwarty w przyszłym roku!