Studenci WSZOP uczestnikami Targów Film Video Foto 2017 | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Studenci WSZOP uczestnikami Targów Film Video Foto 2017

Studenci WSZOP uczestnikami Targów Film Video Foto 2017

Grupa studentów kierunku Kulturoznawstwo w ramach warsztatów fotograficznych prowadzonych przez mgr. Adriana Ślązoka pojechała w minioną sobotę, 8 kwietnia br. do Łodzi. Wyjazd miał na celu uczestnictwo w XX Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video
oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto 2017, które odbywały się na terenie  Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Na miejscu czekały liczne stoiska producentów sprzętu i akcesoriów fotograficznych, firm z branży komputerowej (głównie monitorów i drukarek), wydawnictwa, galerie. Wystawcy organizowali spotkania z uznanymi w branży twórcami, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami. Studenci WSZOP uczestniczyli w dwóch prelekcjach dotyczących fotografii portretowej, która będzie tematem ich kolejnych zajęć.

Na terenie Targów zaprezentowano kilkanaście wystaw fotograficznych o bardzo różnej tematyce.
Dla zainteresowanych odbywały się warsztaty z edycji zdjęć, można też było wykonać próbne wydruki wielkoformatowe na drukarkach i ploterach różnych producentów. Prawdziwą atrakcją były gotowe studia fotograficzne, w których można było spróbować sił w pracy z modelami.