Studenci wrócili ze stażu! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Studenci wrócili ze stażu!

Studenci wrócili ze stażu!

W ramach programu Erasmus+ studenci WSZOP odbywali praktyki w szkole językowej Brighton Language College w Anglii, a dziś dzielą się z nami swoimi wrażeniami:
W ramach programu Erasmus+ wzięliśmy udział w praktykach w szkole językowej Brighton Language College w Anglii. Spędziliśmy tam trzy miesiące pomagając w różnych działach, m.in.: academics, student services, activities. Było to wymagające, ale dzięki temu wiele się nauczyliśmy. Poznaliśmy również wielu ludzi z różnych krajów, jako że Brighton to miasto wielokulturowe, oferujące mnóstwo możliwości. Na każdym kroku można spotkać ciekawe osoby. Nie brakuje również atrakcji w tym mieście, podczas naszego pobytu udało nam się zobaczyć Brighton marathon, w którym wzięło udział 12 tysięcy osób. Wybraliśmy się też na kilka wycieczek m.in. do Londynu, Eastbourne, Lewes i do Seven Sisters, gdzie można zobaczyć przepiękne klify. Uważamy ten wyjazd za bardzo udany i jesteśmy pewni, że wrócimy tu nie jeden raz!