Ruszyły Juwenalia Śląskie! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Ruszyły Juwenalia Śląskie!

Ruszyły Juwenalia Śląskie!

Katowice zostały dziś opanowane przez studentów, także tych z Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Rozpoczęły się Juwenalia 2018 - jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez. Studenckie święto, które potrwa do soboty, to ostatnia szansa na wspólną zabawę i odpoczynek przed zbliżającą się sesją.

Imprezę otworzył barwny korowód, który wyruszył sprzed Uniwersytetu Ekonomicznego punktualnie o 12:00. Tanecznym krokiem i w radosnej atmosferze studenci przeszli ulicami przez centrum Katowic pod Pomnik Powstańców Śląskich. To właśnie tam Wiceprezydent Miasta Katowice, Waldemar Bojarun, uroczyście przekazał młodzieży symboliczne klucze do bram miasta. Świętowanie, zabawa i koncerty potrwają do soboty, 26 maja br.

Program – link