Relacja z zajęć terenowych studentów II roku kierunku Kulturoznawstwo | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Relacja z zajęć terenowych studentów II roku kierunku Kulturoznawstwo

Relacja z zajęć terenowych studentów II roku kierunku Kulturoznawstwo

W ramach zajęć z przedmiotów Warsztaty FotografiiPodstawy Edycji Fotografii studenci II roku kierunku Kulturoznawstwo odwiedzili tegoroczną wystawę World Press Photo.
World Press Photo to międzynarodowy konkurs fotografii ilustrującej najważniejsze wydarzenia
na świecie. Organizowany jest od 61 lat w Amsterdamie w Holandii, tegoroczna edycja została zaprezentowana w Polsce m.in. w postindustrialnych obiektach rozrzuconych na Śląsku.
Chorzowska wystawa WPP została zaaranżowana w poprzemysłowej architekturze Huty Królewskiej (Kościuszko).

Spostrzeżenia wyniesione z galerii studenci wykorzystują we własnych pracach realizowanych
pod kierunkiem mgr. Grzegorza Klatki.

Autorką zdjęć jest studentka kierunku Kulturoznawstwo we WSZOP, Katarzyna Mroczkowska.