Relacja z wyjazdu studyjnego do Londynu | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Relacja z wyjazdu studyjnego do Londynu

Relacja z wyjazdu studyjnego do Londynu

„Kto jest zmęczony Londynem, jest zmęczony życiem: w Londynie jest bowiem wszystko,
co życie może zaoferować”

- mawiał XVIII-wieczny angielski pisarz Samuel Johnson. Pragnąc się przekonać, czy powyższe słowa
to tylko utarty frazes, postanowiliśmy to sprawdzić osobiście. W trzyosobowym składzie - dwoje studentów Filologii angielskiej WSZOP (Julita Kalużna i Kamil Smaga) wraz z opiekunem (p. dr Justyną Rusak) wyruszyliśmy w dniach 20 - 26 września na podbój Londynu, aby naocznie poznawać jego historię, podążać śladami znanych pisarzy i poetów, szlifować angielski w rozmowach z poznawanymi ludźmi czy delektować się smakami i pochłaniać dźwięki wielokulturowej i tętniącej życiem stolicy. Emocji i wrażeń nie zabrakło i mimo konieczności powrotu do rzeczywistości wciąż wracamy myślami do tych niezapomnianych miejsc.
Chcemy podzielić się z wami tym, co przeżyliśmy w trakcie naszego tygodniowego pobytu,
więc wybierzmy się tam jeszcze raz...

Całość relacji TUTAJ