Ogromny sukces WSZOP w Akademickich Mistrzostwach Śląska | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Ogromny sukces WSZOP w Akademickich Mistrzostwach Śląska

Ogromny sukces WSZOP w Akademickich Mistrzostwach Śląska

Z radością informujemy, że Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych w Akademickich Mistrzostwach Śląska w roku akademickim 2015/2016. W klasyfikacji generalnej reprezentanci WSZOP uplasowali się na szóstej pozycji (na dwadzieścia uczelni).

Podczas trwających wiele miesięcy rozgrywek, studenci zmierzyli się z przedstawicielami innych uczelni w takich dyscyplinach jak: judo, biegi przełajowe, futsal, piłka siatkowa, kolarstwo górskie, lekkoatletyka, pływanie, żeglarstwo czy snowboard.

Gratulujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w sukces reprezentacji KU AZS WSZOP!

Zachęcamy do dołączania do KU AZS WSZOP i uczestnictwa w rozgrywkach w przyszłym roku akademickim.