Obóz treningowy dla studentów Bezpieczeństwa wewnętrznego | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Obóz treningowy dla studentów Bezpieczeństwa wewnętrznego

Obóz treningowy dla studentów Bezpieczeństwa wewnętrznego

We wrześniu studenci drugiego roku kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne brali udział w obozie treningowym w Ustroniu.

Wyjazdowy obóz treningowy jest formą aktywności edukacyjnej, przewidzianym w programie studiów. Pozwala on studentom na przećwiczenie wiedzy teoretycznej, nabytej w ciągu roku akademickiego, a także na zdobycie nowych umiejętności zawodowych w prawdziwych warunkach polowych.

W programie obozu znalazły się m.in. zajęcia z samoobrony, technik interwencyjnych, liczne wyprawy górskie oraz zapoznanie się z podstawowymi technikami wspinaczkowymi. Zajęcia prowadzone były
przez nauczycieli akademickich WSZOP, ekspertów sztuk walki oraz specjalistów od organizacji zawodów w sportach ekstremalnych.

Obóz treningowy to również doskonała okazja do integracji - zarówno podczas wspólnych ćwiczeń i wypraw, jak i wieczornych ognisk.

Kolejny obóz treningowy już za rok!