Nowy Zarząd Klubu Uczelnianego AZS WSZOP wybrany! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Nowy Zarząd Klubu Uczelnianego AZS WSZOP wybrany!

Nowy Zarząd Klubu Uczelnianego AZS WSZOP wybrany!

W dniu 22 marca 2018 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Uczelnianego AZS WSZOP, na którym podsumowano kadencję ustępującego Zarządu oraz wybrano nowe Władze na lata 2018-2020.

W spotkaniu udział wzięli: Kanclerz - Małgorzata Sikorska, Przedstawiciel Organizacji Środowiskowej Akademickiego Związku Sportowego w Katowicach - Ryszard Borys, Opiekun Klubu - Tadeusz Wohn
oraz członkowie KU AZS WSZOP.

Delegaci wybrali nowego Prezesa, którym została Natalia Akczyńska oraz Zarząd Klubu w składzie: Agnieszka Brzozowska, Artur Klimek, Piotr Kociołek, Kacper Musiałek, Jolanta Szkup, Marcin Uszok.

Ustępującemu Zarządowi dziękujemy za ciężką pracę, poświęcenie, pełne zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów. Nowym Władzom KU AZS WSZOP życzymy wytrwałości i sukcesów w realizacji swoich zadań.