Nowa inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Nowa inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

Nowa inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

Udział w warsztatach, coaching, a także terapia online – najwłaściwsza w czasie epidemii koronawirusa.

Pomoc psychologiczna online dla studentów z całej Polski – to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, który przygotował akcję „Strefa komfortu PSRP”.
Dzięki projektowi „Strefa komfortu PSRP” student może poznać odpowiedzi na nurtujące pytania, m.in. w jaki sposób radzić sobie z lękiem, jak produktywnie wykorzystać czas oraz jakie sygnały mogą świadczyć o złym stanie zdrowia psychicznego.

Projekt realizowany jest w ramach zadania zleconego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej o akcji :