Najlepsi Abiturienci u nas! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Najlepsi Abiturienci u nas!

Najlepsi Abiturienci u nas!

Szkoły Partnerskie WSZOP w ramach współpracy z Uczelnią mają możliwość wskazania najlepszego Abiturienta, który otrzyma promesę uprawniającą do podjęcia bezpłatnego kształcenia na naszej Uczelni podczas pierwszego roku studiów stacjonarnych.

Dyrekcja i grono pedagogiczne Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych „Don Bosko” w Świętochłowicach  wyróżniła Pana Kamila Kaczmarka za wybitne wyniki w nauce. Za najlepszą absolwentkę siemianowickie I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego uznało Panią Karolinę Twardowską.

Oboje Maturzystów odebrało promesy w murach swoich macierzystych szkół przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Serdecznie gratulujemy! Będzie nam niezmiernie miło kształcić Panią Karolinę i Pana Kamila w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.