Lolki 2018 przyznane! | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Lolki 2018 przyznane!

Lolki 2018 przyznane!

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.” – te słowa były hasłem przewodnim kolejnego święta szkoły partnerskiej, w którym przedstawiciele Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach mieli przyjemność uczestniczyć.

Coroczny „Dzień Przyjaciół Szkoły” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Jaworznie to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przyznawane są wyróżnienia dla najlepszych. W tak ważnym dniu dla szkoły partnerskiej WSZOP, czyli 21 czerwca, nie mogło nas oczywiście zabraknąć!

Lolki otrzymali m.in. najlepsi sportowcy, zawodowcy czy technicy.  W tym roku przyznano także Lolka honorowego – Pani Dyrektor mgr inż. Halinie Jarczyk, w podziękowaniu za 12 lat zarządzania ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Jaworznie.

Goście uczestniczący w uroczystości, wśród których znaleźli się przedstawiciele WSZOP – dr inż. Witold Krieser (wykładowca Wydziału Nauk Technicznych) oraz Katarzyna Szymszal (pracownik Działu Promocji), złożyli podziękowania na ręce Pani Dyrektor za wieloletnią i bardzo owocną współpracę. Każdy z przyjaciół szkoły został obdarzony pamiątkowym medalem, który osobiście wręczyły władze.

W tracie wydarzenia podsumowany został także program Erasmus+, w ramach którego Uczniowie odwiedzili w tym roku słoneczną Hiszpanię.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy wielu sukcesów!