Legalna firma bez rejestracji? Tak, to możliwe! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Legalna firma bez rejestracji? Tak, to możliwe!

Legalna firma bez rejestracji? Tak, to możliwe!

Jak prowadzić własny biznes bez rejestracji działalności gospodarczej? Okazuje się, że jest to możliwe!

Właśnie temu zagadnieniu poświęcone były specjalne warsztaty w siedzibie WSZOP, które odbyły się
we wtorek 28 marca. Spotkanie poprowadził Mateusz Maik, dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku.

Studenci wysłuchali ciekawej prelekcji o funkcjonowaniu Inkubatorów, dowiedzieli się jakie są plusy i minusy bycia przedsiębiorcą oraz co można zyskać korzystając z pomocy Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach w ramach projektu Dobry start na rynku pracy z Akademickim Biurem Karier Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.