Kurs samoobrony dla studentów - członków AZS śląskich uczelni - ciąg dalszy. | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Kurs samoobrony dla studentów - członków AZS śląskich uczelni - ciąg dalszy.

Kurs samoobrony dla studentów - członków AZS śląskich uczelni - ciąg dalszy.

Kontynuujemy Kurs Samoobrony dla studentów śląskich uczelni, członków AZS, który w semestrze zimowym cieszył się dużym zainteresowaniem. Rozpoczynamy 25 lutego 2014 r. i dalej w każdy wtorek godz. 17:30 – 19:00

Organizator:

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, Klub Uczelniany AZS WSZOP w Katowicach i Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach.

Miejsce:
Sala gimnastyczna Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach ul. Ścigały 9 (Katowice – Bogucice, parking monitorowany).

Zapisy:
Na adres: i bezpośrednio na sali gimnastycznej.

Program:

• Psychologiczne aspekty zachowania w sytuacji zagrożeń bezpośrednich.
  • Podniesienie ogólnej sprawności fizycznej.
  • Nauka padów, podcięć, bloków, uderzeń, kopnięć, dźwigni itp.
  • Walki szkoleniowe (randori).

Prowadzący:
Instruktorzy judo, aikido i karate.

Uwagi:

• Kurs bezpłatny dla studentów (kobiet i mężczyzn) posiadających aktualną legitymację AZS i oświadczenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń fizycznych.
  • Ilość miejsc ograniczona, wg. kolejności zapisów.

Zapraszamy!