Finał V edycji Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Finał V edycji Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

10 grudnia 2013 r. w sali senackiej WSZOP miał miejsce finał V edycji Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich. Do I etapu konkursu przystąpiło 1932 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego i małopolskiego. Do II etapu zakwalifikowało się 243 uczestników, a do ścisłego finału przystąpiło 22 uczniów.

Zwyciężczynią konkursu została Małgorzata Szymanek, uczennica 2 klasy LO im. M. Kopernika w Bielsku Białej.

Drugie miejsce zajął Konrad Mika, uczeń 2 klasy II LO im. Cz. Miłosza w Jaworznie.

Na trzecim stopniu podium stanęła Martyna Pszczółka, uczennica 1 klasy I LO im. M. Kopernika w Bielsku Białej.

Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu!