Dzień Przedsiębiorczości | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości

W piątek 8 kwietnia 2016 r. w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbył się Dzień Przedsiębiorczości. Organizatorem wydarzenia był student kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne – Patryk Czubiński.

W spotkaniu brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: X Liceum Ogólnokształcącego
im. I.J. Paderewskiego w Katowicach, Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu, Technikum TEB Edukacja w Bielsku-Białej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie, a także studenci, absolwenci i pracownicy WSZOP. Gości przywitała Rektor WSZOP – dr Elżbieta Krawczyk-Neifar.

Dzięki interaktywnemu wystąpieniu Piotra Sułkowskiego uczestnicy mogli dowiedzieć się jak rozwijać się nie tylko biznesowo, ale również w sferze osobistej. Z kolei Mariusz Maciąg w swoim wystąpieniu podpowiedział, jak działać na szeroką skalę w oparciu o własny biznes.

Szczególnym zainteresowaniem zebranych cieszył się wykład nauczyciela akademickiego WSZOP,
mgr. Jacka Pagieły, który mówił o komunikacji w biznesie, sposobach przyciągania uwagi odbiorców i radził, jak uniknąć nieporozumień w kontaktach biznesowych.

W trakcie spotkania wśród uczestników rozlosowano książki oraz e-booki dotyczące przedsiębiorczości.

Wszystkim uczestnikom wydarzenia życzymy wielu sukcesów i możliwości praktycznego zastosowania rad z zakresu przedsiębiorczości.