Dr inż. Witold Krieser nominowany do tytułu Człowieka Roku 2016! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Dr inż. Witold Krieser nominowany do tytułu Człowieka Roku 2016!

Dr inż. Witold Krieser nominowany do tytułu Człowieka Roku 2016!

Z prawdziwą dumą i satysfakcją informujemy, że nauczyciel akademicki WSZOP, dr inż. Witold Krieser, zwyciężył w pierwszym etapie Plebiscytu Dziennika Zachodniego na Człowieka Roku w Bytomiu. Tym samym zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, gdzie będzie walczył o miano Człowieka Roku 2016!

Pomóżmy wspólnie osiągnąć ten tytuł naszemu wykładowcy! O zwycięstwie w Plebiscycie decyduje liczba głosów oddanych za pośrednictwem SMS Premium, Facebooka oraz kliknięć na portalu: www.dziennikzachodni.pl/czlowiekroku. Termin oddawania głosów upływa 17 marca 2017 r.
o godz. 11:59, warto się pospieszyć!

Tym, którzy nie mieli jeszcze przyjemności poznać dr. inż. Witolda Kriesera przedstawiamy jego sylwetkę.

Dr inż. Witold Krieser jest nauczycielem akademickim WSZOP, opiekunem Koła Naukowego Informatyki i Robotyki InfoRob a także opiekunem Laboratorium ECDL. Uczy także przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Od wielu lat działa społecznie na terenie Bytomia oraz województwa śląskiego.
Jest mentorem dzieci i młodzieży w dziedzinie nowoczesnych technologii. Swoje pasje w dziedzinie robotyki i automatyki przemysłowej przelewa na wychowanków w myśl motta: "Nauka przez dobrą zabawę". Prowadzi zajęcia wspierające młodzież w rozwoju kompetencji technicznych
oraz informatycznych.
Jego uczniowie i studenci wielokrotnie byli laureatami konkursów robotycznych krajowych i międzynarodowych.

Oddajmy głosy na dr. inż. Witolda Kriesera!

Jego sukces będzie naszym sukcesem!