Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki

Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki

Na ten temat rozmawiano 20 lutego br. podczas konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, w ramach Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting 2018.

Pracownicy firm i instytucji oraz studenci i nauczyciele akademiccy wysłuchali ciekawych wystąpień dotyczących poprawy warunków BHP w firmach i zakładach przemysłowych. Wśród prelegentów znaleźli się m. in. przedstawiciele: WSZOP oraz Politechniki Śląskiej, a także przedsiębiorstw: NITROERG S.A.
oraz ROBOD S.A.

Atrakcją dla uczestników konferencji była przygotowana przez pracowników firmy Denios Sp. z o.o. prezentacja dotycząca ryzyka i środków zapobiegawczych związanych z obsługą materiałów niebezpiecznych. Uczestnicy mieli okazję pogłębić wiedzę w zakresie magazynowania substancji niebezpiecznych, posługiwania się nimi oraz zobaczyć na własne oczy zagrożenia wynikające
ze złego ich używania i składowania.