Bicie rekordu Guinnessa w ergometrze wioślarskim | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Bicie rekordu Guinnessa w ergometrze wioślarskim

Bicie rekordu Guinnessa w ergometrze wioślarskim

To było wydarzenie!

Studenci i pracownicy WSZOP bili rekord Guinnessa w zakresie liczby osób, które w ciągu 24 godzin przepłyną dystans 500m na treningowym urządzeniu wioślarskim – ergometrze.

23 stycznia br. w katowickim klubie CityFit (ul. Rynek 12) się działo! Dla trzech studentów, którzy w przedziale 0.00-12.00 przepłynęli dystans 500m w najlepszym czasie, klub sportowy ufundował miesięczne karnety na siłownię. Ponadto wśród wszystkich osób, które pojawiły się w godz. 0.00-6.00 i przepłynęły dystans 500m rozlosowane zostały vouchery na start w Runmageddonie.

To świetna inicjatywa mająca na celu propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia i uzyskała patronaty Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy oraz Marszałka Województwa Śląskiego Pana Wojciecha Saługi.