VI edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » VI edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

VI edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

Katedra Kulturoznawstwa i Filologii Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza Uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VI edycji Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich.
Celem Konkursu jest propagowanie języka angielskiego, wzbogacenie wiedzy o kulturze i tradycji krajów anglojęzycznych, promowanie młodzieży uzdolnionej językowo oraz pogłębianie współpracy szkół ponadgimnazjalnych z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Konkurs rozegra się w trzech etapach:

• I Etap przeprowadzony będzie w szkołach ponadgimnazjalnych w dniu 2 grudnia 2014 r. o godz. 10:00.
  • Etap II zostanie zrealizowany w formie elektronicznej w dniach 15 i 16 grudnia 2014 r.
  • Etap III (Finał) odbędzie się 13 stycznia 2015 r. o godz. 9:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Szczegóły Konkursu oraz zalecana Uczestnikom bibliografia dostępne są w Regulaminie Konkursu (pliki do pobrania). Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez WSZOP. Zapraszamy do udziału w Konkursie.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Szymszal