V edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » V edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

V edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

Już 24 października I etap Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich. Do Konkursu zgłosiło się aż 1924 uczestników z 70 szkół w województwie śląskim i małopolskim.
Wszystkim Uczestnikom życzymy powodzenia!

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest propagowanie języka angielskiego, wzbogacenie wiedzy o kulturze i tradycji krajów anglosaskich, promowanie młodzieży uzdolnionej językowo, oraz pogłębianie współpracy szkół ponadgimnazjalnych z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Organizatorem jest Katedra Kulturoznawstwa i Filologii WSZOP.