Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów

17 października 2014 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów Absolwentom roku akademickiego 2013/2014.

Zgromadzonych gości powitała JM Rektor, dr Elżbieta Krawczyk-Neifar. W wydarzeniu udział wzięli Kanclerz, Dziekani Wydziału Nauk Technicznych, Wydziału Humanistyczno-Społecznego oraz Promotorzy prac dyplomowych. Najważniejsi uczestnicy uroczystości – Absolwenci WSZOP, otrzymali swoje upragnione dyplomy. Jako pierwsi gratulacje od Rektora WSZOP odebrali studenci, którzy ukończyli studia z wyróżnieniem.

Uroczystość była okazją nie tylko do odbioru dyplomów pierwszego i drugiego stopnia, ale przede wszystkim do kolejnego spotkania Absolwentów z osobami, które pomogły im w podnoszeniu kwalifikacji. Przedstawiciel Absolwentów - Anita Wójcik, podziękowała nauczycielom akademickim WSZOP za trud jaki ponieśli w procesie kształcenia oraz za pomoc w przygotowaniu prac dyplomowych.

Zwieńczeniem tego dnia był wykład prof. nadzw. dr hab. Bogusława Bierwiaczonka pt. Mózg, umysł, język.  Mamy nadzieję, że nie był to ostatni wykład wysłuchany w murach WSZOP przez naszych Absolwentów.  Liczymy na kolejne spotkania na studiach drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Zachęcamy również do udziału w działalności Stowarzyszenia Absolwentów WSZOP.
Wszystkim Absolwentom życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów!