Udział przedstawicieli Naukowego Koła Bezpieczeństwa w szkoleniu obronnym | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Udział przedstawicieli Naukowego Koła Bezpieczeństwa w szkoleniu obronnym

Udział przedstawicieli Naukowego Koła Bezpieczeństwa w szkoleniu obronnym

Dnia 20 czerwca br. w Urzędzie Gminy w Lipowej odbyło się szkolenie obronne z zakresu przygotowań obronnych państwa dla pracowników urzędu, w którym udział wzięli przedstawiciele Naukowego Koła Bezpieczeństwa Pro Publico Bono. Szkolenie prowadzili dr hab. Bernard Wiśniewski - wykładowca Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz dr Robert Socha – nauczyciel akademicki WSZOP oraz opiekun Naukowego Koła Bezpieczeństwa. Głos w dyskusji zabrał m.in. Krzysztof Kwaśny – student WSZOP, członek Naukowego Koła Bezpieczeństwa.

Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciach Naukowego Koła Bezpieczeństwa.