Studenci DUAN we WSZOP | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Studenci DUAN we WSZOP

Studenci DUAN we WSZOP

Dzięki zawartemu porozumieniu pomiędzy Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach a Dniepropietrowskim Uniwersytetem im. Alfreda Nobla (DUAN) na Ukrainie już po raz drugi we WSZOP odbyły się egzaminy dyplomowe dla studentów z Ukrainy.

Ośmiu studentów DUAN z kierunku Filologia skorzystało z szansy uzyskania dwóch dyplomów (DUAN i WSZOP). Opiekunem oraz promotorem studentów z Ukrainy była dr Natalia Zinukova.

Podczas dwutygodniowej obecności w Polsce studenci DUAN uczęszczali na zajęcia a także przygotowywali się do egzaminu dyplomowego. Po zajęciach mieli możliwość zwiedzenia Katowic
oraz uczestniczyli w wycieczce do kulturalnej stolicy Polski - Krakowa.

Dnia 15 lipca br. odbyły się egzaminy dyplomowe, które przebiegały zgodnie z zasadami panującymi
we WSZOP. Wszyscy studenci DUAN zdali egzamin z wynikiem pozytywnym. Po egzaminach dyplomowych odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń.

Studentom DUAN gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.